Restoran Arama Ekranı
Paket ServisOtoparkKablosuz İnternet
eat; ekmek arası tatlar
Toplam 9 Resim
Mutfak Tipi :
Cafe
İletişim
Adres :  Sun Plaza, Dereboyu Sok No:24  Maslak Şişli / İstanbul
Tel : 0212 285 44 70
Fax : 0212 285 44 67
Web Adresi : www.eat-ist.com
Ödeme ŞekliRestoran Özellikleri
 Paket Servis
 Sigara İçilmeyen Bölüm
 Catering
 Fiks Menü
 Kahvaltı
 Otopark
 Özel Sipariş
Restoran Açıklama

Fast-casual dining” in öncülerinden   “eat, ekmek arası tatların”, dengeli beslenme baz alınarak oluşturduğu menüsü dünya mutfakları ve Türk damak zevkine uygun.  Mutfaklarında üretilen sandviç, salata ve tatlılar günlük, lezzetli, kaliteli ve malzeme zenginliği ön planda. Ürünler özel tasarlanmış hijyen ambalajlarda sunuluyor.

Zeytinyağ, sos ve baharatların kullanıldığı ürünler kızartma yerine ızgara yapılıyor. Sandviçlerde kepekli, çok tahıllı ekmekler, salatalarda bulgur, mercimek, somon füme, ton, ızgara tavuk, mozzarella ve beyaz peynir, marul , meskulin, akdeniz yeşilikleri kullanılıyor.

Karidesli, somonlu, tavuklu, tonlu, çerkez peynirli, biberli dana fümeli ve beyaz peynirli üçgen sandviçler, baget arasında köfte, dan füme, tavuk füme, kepekli pita arasında mücver ve falafel, sebzeli , etli, tavuklu wrap’ler, salatalara ek olarak noodle, makarna, zengin çeşidi oluşturuyor. Panini arası döner ise daha şimdiden “best seller”.

Dengeli ve sağlıklı beslenmenin önemini vurgulayan “eat, ekmek arası tatların”kalorileri dengelenmiş zengin menüsü yine vazgeçilmezlerden.Kahvaltı için “sabah sıcakları”, tatlılardan cheesecake, brownie, mozaik pasta ve sütlaç, kurabiyeler, özel çikolata kutuları diğer ürünler. Sıcak ve soğuk içeceklerin yanı sıra “eat” ayran ve “eat” limonata en beğenilen ürünler arasında.

Yoğun iş ortamları, toplantılar, önemli kararların verildiği ofis içi yemeklerde unutulmamış;
eat, ekmek arası tatlar’ın tasarımla birleşerek yarattığı lezzet şöleni : sipariş ile adrese yollanan eat kutular.
 
Önemli anlaşmalara imza attığınız toplantılarınızda, açılışlarınızda,basın ikramlarınızda, kokteyllerde, özel ev, yılbaşı ve iş partilerinizde veya doğum gününüzde, maçlarda golleri kaçırmamak istediğinizde unutamadığınız filimleri seyrettiğinizde, ne yapacağım diye düşündüğünüz davetlerinizde eat, ekmek arası tatlar’ ın yarattığı lezzet ayrıcalığı.

10 kişiden 10.000 kişiye kadar yapılan organizasyonlara hizmet verilmektedir.

© Copyright 2008 Hangirestoran.com fanatik.com.tr