Restoran Arama Ekranı
Paket ServisOtoparkKablosuz İnternet
Anadolu Lezzet Dünyası
Toplam 3 Resim
Mutfak Tipi :
Dünya Mutfağı
İletişim
Adres :  Eski Mudanya Yolu No:8 Bademli Mudanya / Bursa
Tel : 0224 549 23 03
Fax : 0224 549 23 07
Web Adresi : www.anadolulezzetdunyasi.com
Ödeme Şekli
Restoran Özellikleri
 Alkol Servisi
 Çocuk Oyun Alanı
 Kablosuz İnternet
 LCD Ekran TV
 Sigara İçilmeyen Bölüm
 Bahçe
 Bar
 Brunch
 Canlı Müzik
 Digitürk
 Fiks Menü
 Kahvaltı
 Otopark
 Rezervasyon Gereklidir
 Teras
 Toplantı Salonu
 Vale
 VIP Salonu
Restoran Açıklama

1996 yılında Anadolu Et olarak kurulan restaurantımız yapılan yenilikler, yeni tatlar ve hizmet anlayışıyla Anadolu Lezzet Dünyası ismi ile Bursa’nın en seçkin kuruluşu haline geldi. İçinizi ısıtan sıcak atmosferi, otantik yapısıyla sunduğu özgün yemek çeşitleriyle 4 ayrı mutfak kültürünü nadide bir mekanda birleştirdik.

Ürün kalitesini, müşterilerine olan güleryüz hizmetinin yanısıra çocuklarınızın güvenle oyun oynayabileceği oyun odası ve güvenlikli otoparkımız sayesinde içiniz rahat, damağınız lezzetimizle tatlanacak. Anadolu Lezzet Dünyası Bademli’deki Restaurantımız 800 kişi kapasiteli kapalı alanı ile 600 kişi kapasiteli bahçesiyle Bursa’nın duayeni konumunda. Yalova Yolu üzerindeki şubemiz ise 240 kişi kapasiteli kapalı alanı ve 400 kişi kapasiteli bahçesi ile hizmet vermektedir. Bünyemiz içerisinde; şirket yemekleri, seminer ve özel toplantılar yapabileceğiniz VİP salonlarımıza ilave olarak, düğün ve kır düğünü organizasyonları, balolar düzenleyebileceğiniz size ait çok özel mekanlar yarattık.

Yorumlarınız
Müdavim müşteri
1996 dan beri önce yalova yolu üzerindeki restoaurant daha sonrada bademlideki yerinize gerek ailece gerek misafir gereksede iş yemeklerine gelen biri olarak Bursada en kaliteli 3-5 restaurantlardan biri.kaliteli, nezih ve saygın bir mekan.Yetkililere teşekkürlerimi bir borç bilirim. İLKER ARABACI

İLKER ARABACI / 29.10.2010

harika
1998 yılında ailece iftar yemeyi yemiştik ve özellikle et yemeklerine hayran kaldık . teşekkürler...

ilker savaş / 28.10.2009

Tümü
© Copyright 2008 Hangirestoran.com fanatik.com.tr