Restoran Arama Ekranı
Paket ServisOtoparkKablosuz İnternet
Pizza Villa Kemeraltı
Toplam 4 Resim
Mutfak Tipi :
İtalyan Mutfağı, Pizza
İletişim
Adres :  846 Sokak No:5/A 1. Beyler Kemeraltı Konak / İzmir
Tel : 0232 489 40 30
Ödeme ŞekliRestoran Özellikleri
 Kablosuz İnternet
 LCD Ekran TV
 Paket Servis
 Sigara İçilmeyen Bölüm
 Açık Büfe
 Fiks Menü
 Rezervasyon Gereklidir
 Vale
Restoran Açıklama

Lezzetin, samimiyetin ve memnuniyetin buluştuğu nokta… Pizza Villa İtalyan Mutfağının İzmir’deki adresidir. Odun ateşinde İtalyan spagetti, lazanya ve salata çeşitlerini insanların hizmetine sunmaktadır. Pizza Villa hijyen ve kaliteyi ucuza sunar, çalışanları müşterilerin danışmanı ve yardımcısıdır.

Pizza Villa yemek kültürüne farklı yaklaşımla insanlara eğitim ve kültür hizmeti sunmaktadır. Pizza Villa üye kartı olan öğrencilere tüm ürünlerde %10 indirim imkanı sağlamaktadır. Ayrıca Karaca ve Şan Sineması ile anlaşarak yemek+sinema bileti+popcorn sunarak sinemada %25 indirimle film izleme imkanı sunmaktadır.
 
Pizza Villa Med Dershanesi öğrenci kimlik kartı bulunan öğrencilere de%10 indirim uygulamaktadır. Bunun yanı sıra Pizza Villa tüm şubelerinde günün menüsü yerine hergün özlü sözler ile müşterilerine keyifli anlar yaşatmaktadır. Pizza Villa sadece gençlerin değil ince hamur, odun ateşinde pizzalar ve salata çeşitleri ile her kesim için güvenilir ve samimi bir aile ortamının olduğu bir restorandır.
 
Pizza Villa ücretsiz self servis, salata ikramı, evlere ve işyerlerine deneyimli seri elemanları ile paket ücreti almadan servis imkanı sunmaktadır.
Yorumlarınız
süper
sürekli gidiyorum da geçen ay gitiğimde bitane large pizza istemiştim muhteşem yapmışlardı ellerine sağlık gora internet olarak herkese tavsiye ediyorum ben burdan arkadaşlarıma onlarda memnun kalmışllar teşekrler pizza villa

goranet / 12.09.2010

pizza ravelle
bence pizza Ravelle damak tadı için daha uygun hem hesaplı hemde sıcak bir ortam var ama genede herkes bildigi yere gider ben Ravelle den cok memnunum.tavsiye ederim...

İsmail Cora / 29.06.2010

Tümü
© Copyright 2008 Hangirestoran.com fanatik.com.tr