Restoran Arama Ekranı
Paket ServisOtoparkKablosuz İnternet
Kukla Kebap Balgat
Toplam 6 Resim
Mutfak Tipi :
Kebap
İletişim
Adres :  Dr. Sadık Ahmet Caddesi 21-A Balgat Çankaya / Ankara
Tel : 0312 285 30 30
Fax : 0312 285 34 34
Web Adresi : www.kuklakebap.com
Ödeme ŞekliRestoran Özellikleri
 Kablosuz İnternet
 Paket Servis
 Sigara İçilmeyen Bölüm
 Bahçe
Restoran Açıklama

1994 yılında hizmete giren Balgat semtindeki restoranımız bu güne kadar aralıksız olarak hizmetine devam etmiştir. Balgat semtinde Anavatan Partisi Genel Merkez binasıyla karşı karşıya olan restoranımız öğlen saat 11:00 den gece saat 10:30 a kadar hizmet vermektedir.

Öğle servisinde ağırlıkta civar semtlerdeki iş merkezlerinin çalışanlarına ve protokol müşterisine hizmet veren restoranımız akşam servisin de ise genellikle aile müşterilerini ağırlamaktadır. Restoranımız da bulunan kukla sahnesi aracılığı ile periyodik aralıklarla kukla gösterisi yapılmaktadır.    Kukla gösterilerini izleyen çocuklara bakıcı kızlarımız ve animatör ekibimiz eşlik ederek hem onlarla ilgileniyorlar hem de ailelerin rahat yemek yiyebilmelerini sağlıyorlar.
 

Dekorasyon, kalite, temizlik, hizmet ve uygun fiyat anlayışı ile her kesimden müşteriye hitap edebilecek bir konsepte sahiptir. Kapalı alanda 200 kişi yaz bahçesiyle birlikte toplam 400 kişiye hizmet verebilmektedir.

 

Yorumlarınız
Tavsiye ederim
güvenilip gidilebilecek bir mekan temiz - leziz ve cocuklar icin oldukca eglenceli , kukla gösterileri var iskender lezzeti bursa uludag gibi olmasada lezzetli

süleyman özel / 24.04.2010

Tümü
© Copyright 2008 Hangirestoran.com fanatik.com.tr