Restoran Arama Ekranı
Paket ServisOtoparkKablosuz İnternet
Komshu Restaurant
Toplam 5 Resim
Mutfak Tipi :
Dünya Mutfağı, Kebap, Yöresel Mutfak
İletişim
Adres :  Reşat Bey Mahallesi Fuzuli Caddesi Çınaryolu No:24 Merkez Seyhan / Adana
Tel : 0322 458 10 05
Fax : 0322 458 10 05
Ödeme Şekli
Restoran Özellikleri
 Alkol Servisi
 Çocuk Oyun Alanı
 Kablosuz İnternet
 Bahçe
 Bar
 Canlı Müzik
 D – Smart
 Fiks Menü
 Kahvaltı
 Otopark
 Sinevizyon
 Teras
 Vale
Restoran Açıklama

Kaliteli hizmet anlayışı ve hijyenin ön planda tutulduğu restoranımızda, sağlık taramasından periyodik olarak geçirilmekte olan güleryüzlü personelimizle, lezzetin en güzel sunumunu bulabilirsiniz…

 

Adana denince akla ilk gelen  şeylerden birisi olan kebap, geleneksel tarzda ve lezzette sunulur. Ayrıca dünya mutfağı menüsü de zengin olan restoranımız, bol meze çeşitleriyle misafirlerini büyük bir zevkle ağırlamaktadır.

 

Hafta arası, Gitar Ustası İlker, etkileyici sesi ile geceleri güzelleştirerek misafirlerimize güzel anlar yaşatmaktadır. Cuma ve Cumartesi günleri ise saat 20.30’dan itibaren “Sihirli Kemancı” İbrahim Çamlı ve Ekibi  misafirlerimizi eğlendirmektedir. Kemanı parmaklarıyla çalarak adeta bir görsel şölene de dönüştüren üstadın becerisi misafirlerimizin unutamayacakları geceler arasında yerini almaktadır.

 

Çukurova’nın bunaltan sıcağında, Seyhan Nehri’nin serinleten, ışıltılı manzarası ile Komshu Restoran, çocuklu aileler için de ideal bir mekan konumundadır. Siz yemeğinizi yerken küçük misafirlerimiz oyun parkında kendi hayal dünyalarına dalarlar. Merkez Park’ın içinde olması sebebiyle yemyeşil bir atmosfere sahip restoranımızda, kalabalıktan sıkılan misafirlerimiz isterlerse narenciye ağaçlarının altında da yemeklerini alabilirler.
 

Yorumlarınız
komşhu restorant
çok güzel ama laboları 1 tane olduğu için çok sıra var ama yinede çok güzel

nida sevda / 06.08.2010

Tümü
© Copyright 2008 Hangirestoran.com fanatik.com.tr