Restoran Arama Ekranı
Paket ServisOtoparkKablosuz İnternet
Hünkarzade Restaurant
Toplam 8 Resim
Mutfak Tipi :
Balık, Kebap, Pastane, Türk Mutfağı
İletişim
Adres :  3. Cad. No:30 Bahçelievler Çankaya / Ankara
Tel : 0312 212 01 52
Fax : 0312 212 08 15
Web Adresi : www.hunkarzade.com
Ödeme Şekli
Restoran Özellikleri
 Alkol Servisi
 Kablosuz İnternet
 LCD Ekran TV
 Paket Servis
 Canlı Fasıl
 Canlı Müzik
 Kahvaltı
 Lig Tv
 Mama Sandalyesi
 Otopark
 Plazma TV
 Teras
 Toplantı Salonu
 Vale
Restoran Açıklama

Mavi ve yeşilin en ahenkli buluşmasının yaşandığı Fatsa' nın o küçük, mütevazi Mağazalar Başı semtini Karadeniz Pidesi ile tanıştıran Doğruca kardeşler ve 13 kişilik ekibi 1981' de yöresel lezzetlerin orijinal tatlarını sunmasıyla başladı serüvenimiz.
 
Karadeniz yemeklerini birde bizden tadan Fatsa' nın, taleplerine yetişemeyen küçük mekanımız yerini 1994 yılında Fatsa' nın merkezinde açılan 3 katlı 103 personeli ve 400 kişilik mekana bıraktı. Bundan sonra heyecan ve tatlı telaşlar vardı. Kaliteyi, zerafeti, doyumsuz tadı, kusursuz hizmeti ve hijyeni temel alarak, en iyisini konuklarına sunmayı felsefe haline getiren kuruluşumuz bu sefer de Doğu' nun kırmızı etten yarattığı eşsiz lezzetteki kebap kültürünü ve Egemizin sıhhat veren zeytinyağlıları ile mutfağını genişletti. Kabına sığmayan bizler 2005 yılında Ordu il merkezinde 65 personeli ve 350 kişilik kapasitesiyle şubemizi hizmetinize açtık.
 
Yıl 2008... Karadeniz, Doğu, Güneydoğu, Akdeniz ve Ege' nin zengin mutfaklarını birleştirerek Hünkar Sofralarını, HÜNKARZADE olarak Türkiye' nin kalbi Ankara' da 4 katı, muhteşem manzaralı terası, 80 personeli ve 400 kişilik kapasitesiyle hizmetinize sunduk. Bünyemizde ki seçkin personelimiz; kendi yörelerinden getirilen usta aşçılar, gıda mühendisleri, kalite kontrol uzmanları, profesyonel hizmet ekibinden oluşmaktadır.
 
Çok yakında ise İstanbul Kozyatağı' nda hünkarları kıskandıracak, zarafet kokan, elit iç ve dış dizaynı ile 4 katlı iç mekanı ve terası, zengin mutfağı, hizmette sınır tanımayan seçkin personeli ile siz konuklarımızın hizmetinde olacaktır.
 
Hünkarzade' nin Adana' nın o acılı, zırhta kıyılmış kırmızı etten yapılan, Urfa' nın ise acıyı ette değil de tabakta sunduran kebaplarını, beytilerini, Gaziantepimizin ağza alındığında hışır hışır eden ve damağımızda o eşsiz bal ve yeşilfıstık tadı koyup kaçan baklavaları ile doyumu, titizlik ve kaliteyle iç rahatlığını, zerafet ve şıklık ile gönül hoşnutluğunu, sıcaklık ve dürüstlük ile güveni yaşamak istiyorsanız; bugün sizi yemeğe bekliyoruz.

© Copyright 2008 Hangirestoran.com fanatik.com.tr