Restoran Arama Ekranı
Paket ServisOtoparkKablosuz İnternet
Güverte Restaurant
Toplam 8 Resim
Mutfak Tipi :
Balık, Deniz Mahsulleri
İletişim
Adres :  İstanbul Caddesi Sahil Yolu Sahil Park İçi  Florya Bakırköy / İstanbul
Tel : 0212 663 28 80
Fax : 0212 663 288 1
Web Adresi : www.guverte.com.tr
Ödeme Şekli
Restoran Özellikleri
 Alkol Servisi
 Çocuk Oyun Alanı
 Kablosuz İnternet
 LCD Ekran TV
 Sigara İçilmeyen Bölüm
 Bahçe
 Fiks Menü
 Otopark
 Rezervasyon Gereklidir
 Teras
 Toplantı Salonu
 Vale
 VIP Salonu
Restoran Açıklama

1958 yılında kurulan Güverte Restaurant, kışın 150 kişilik kapalı salonu ile müşterilerine hizmet vermektedir. Yazlarıda, 150 kişilik kapalı salonuna eklediği 350 kişi kapasiteli yaz bahçesi ile toplam 500 kişiye hizmet vermektedir.

Günbatımında, ufkun kızıllığı eşliğinde, dalga ve martı seslerinin kulaklarınızı okşadığı, keyifli bir akşam yemeğini dostlarınızla yada ailenizle paylaşmak istemezmisiniz. Güverte Restaurant sizi Florya’nın büyülü havasını teneffüs etmeye davet ediyor. Güverte Restaurant’da geleneksel türk damak zevkine uygun her türlü deniz ürünleri sunulmaktadır. Bunun yanında seçici olan müşterilerini de düşünerek, et ızgara çeşitlerini menüsünde alternatif olarak bulundurmaktadır.
 
Mevsimine göre azami 20 çeşit zeytinyağlı ve meze çeşitleri, mevsim salataları, meyveler ve tatlılarda ürünleri arasındadır. Ayrıca çeşitli kızartma ve tava menüleri de mevcuttur. Müşterilerine keyifli zamanlar yaşatmanın yolunun kaliteden geçtiği bilinciyle hareket eden Güverte Restaurant’ın sahipleri sizlere sunacakları tüm deniz ürünlerinin en taze ve en kaliteli olmasına çok dikkat eder, ve bütün balıkları günlük olarak getirtip servisinize sunar.
 
Gerek ürünlerin sunumunda, gerek müşteriye verilen hizmette, gerekse ortamın rahatlığında hep müşteri eksenli düşünen Güverte Restaurant; kalamar, karides, ahtapot,midye,lakerda,çiroz,buğlama,tuzda balık gibi zengin çeşitleri ile geniş bir ürün yelpazesini de denizden masanıza getiriyor!...
© Copyright 2008 Hangirestoran.com fanatik.com.tr