Restoran Arama Ekranı
Paket ServisOtoparkKablosuz İnternet
Çalgan Et Lokantası
Toplam 9 Resim
Mutfak Tipi :
Balık, Et
İletişim
Adres :  Alacaatlı Köyü Girişi No:1 Çayyolu Yenimahalle / Ankara
Tel : 0312 239 12 70
Fax : 0312 239 14 11
Web Adresi : www.calganetlokantasi.com
Ödeme Şekli
Restoran Özellikleri
 Alkol Servisi
 Çocuk Oyun Alanı
 Kablosuz İnternet
 Bahçe
 Brunch
Restoran Açıklama

35 yıldır restorant sektöründe hizmette bulunan bir işletmeci olarak Çalgan Et Lokantası'nı; bilgi, görgü ve tecrübelerimin doruk noktasına ulaştığı bir aşamada sizlerin beğenisine sunmulmuştur. Çalgan Et Lokantası'nda sizlere zengin ve seçkin bir "Menü" seçeneği sunulmaktadır.
Balık, et, zeytin yağlılar, balık ve et arasıcakları, meze çeşitleri, şarap ve içki çeşitlerinden oluşan menümüzde; gerek kullandığımız malzemeler, gerekse de mutfaktan önünüze gelen çeşitlerimiz son derece özenli bir şekilde seçilip, hazırlanmaktadır. Çalgan Et Lokantası 3 ana bölüm ve geniş bir bahçeden oluşmaktadır.

Otantik Ahşap Salon 

Ahşap bir köşkü andıran, yüksek tavanlı, klimalı ve havalandırmalı 250 kişilik salonda çocuklarınız için özel hazırlanmış bir bölümde, çocuklarınız palyaço eşliğinde oyuncaklarla hoşca vakit geçirirken siz doyumsuz yemeğin keyfini yaşayın.

İkinci kapalı Salon ŞADIRVAN

Ördek ve kazların yüzdüğü havuzla çevrili bağımsız, 250 kişi kapasiteli, Şömineli, İç mekanında havuz bulunan , Üstten ve alttan ısıtma sistemi ve 360 derecelik görüş alanıyla, Kışın çıtır çıtır şömine alevi keyfi yaparken dışardaki doğayı seyretmekten de mahrum bırakmıyor.Tipik bir dağ evini andıran bu mekanda canlı müzik eşliğinde yemek yemenin keyfini yaşayın.

Üçüncü kapalı salon BALIKEVİ,

80 kişi kapasiteli, et ve balık mutfağı birbirinden bağımsız yapılan bu mekan, ahşap salonu, üzerinde çay demlenen, içinde mısır ekmeği pişirilen pilitasıyla tipik bir yayla evi gibi. Karadenizden günlük taze gelen balıklarıyla ve turşu kavurmasından mıhlamaya, hamsili ekmekten lahana sarmaya kadar özel karadeniz lezzetleriyle ağırlamakta konuklarını. Çamlıhemşin yaylalarından gelen tereyağında pişen kırmızı benekli alabalık dışında, mevsimine göre tüm balık çeşitleri mevcuttur

 

Yorumlarınız
...
Kocaman ve şık bir restaurant. Tebrikler.

hülya saydam / 14.10.2008

Tümü
© Copyright 2008 Hangirestoran.com fanatik.com.tr