Restoran Arama Ekranı
Paket ServisOtoparkKablosuz İnternet
Çadır Kebap
Toplam 9 Resim
Mutfak Tipi :
Adana Mutfağı
İletişim
Adres :  Eskisehiryolu 9. km No: 298  Merkez Çankaya / Ankara
Tel : 0312 286 13 62
Fax : 0312 284 04 04
Web Adresi : www.cadirkebap.com
Ödeme ŞekliRestoran Özellikleri
 Alkol Servisi
 Kablosuz İnternet
 LCD Ekran TV
 Paket Servis
 Bahçe
 Bar
 Digitürk
 Rezervasyon Gereklidir
 Sinevizyon
 Şömine
 Vale
Restoran Açıklama

Çadır Kebap' ta etler özeldir... Sebzeler, meyvalar ikram edilen herşey özenle seçilir. Çadır Kebap' ta ustalar özeldir. Etçisi,salatacısı,kebapçısı, tavukçusu hepsi ayrı ayrı özel yetişmiş ustalardır. "Çadır Kebap" ta, para kazanmak değil, müşteri kazanmak, sevgi, saygı kazanmak esasına göre, fiyatlar çok uygundur. Üstün hizmet kalitesiyle, Çadır Kebap sadece kebapçı değil, kebapçıdan çok daha fazlasıdır... Bir dostluk mekanı, bir sohbet mabedi, sıcacık bir ortamdır. 
 
Çadır Kebap' ta kebap yemeyen, gerçek kebabı bilemez...
Çadır kebaptaki kebap, asla taklit edilemez...
 
 
Bir Öyküdür Çadır Kebap;
  
Eskişehiryolu, Halkbank Genel Müdürlüğü yanındaki ilk yerinde kurulduğu zaman, Ankara' nın kebap sever insanları, otantik türk ananesine uygun, ama nefis kebap yapan bir yer istediler. Bu isteğe uyan bizler, buraya üstü geleneksel türk kıl çadırı kaplı bir kebapçı dükkanı açtık... Yine geleneklere uygun olarak 2 adet şömine yerleştirilince dekor tamamlandı. Gören herkes çok beğendi. Şimdi sıra dillere destan ADANA KEBABI LEZZETİ ne gelmişti... Adana' dan bu işin en büyük ve ünlü ustaları getirildi... Ve ortaya harika bir ortam, nefis kebaplar çıktı...  "Çadır Kebap" o kadar tutulduki, yerimiz müşterilerimize yetmez oldu. Aynı lezzeti, aynı sıcacık ortamı, daha geniş, otoparkı daha büyük ve tarifi daha kolay bir yere taşımaya karar verdik.

 

ESKİŞEHİR YOLU ÜZERİNDE VARAN TESİSLERİNİN YANINDA YENİ YERİMİZDE SİZLERLEYİZ. Çadır Kebap, Yeni yeriyle, gelişmiş konseptiyle ve muhteşem atmosferiyle siz değerli müşterilimizi ağırlamaya devam ediyor... 

Yorumlarınız
yemekler iyi, servis kötü..
kebapları nefis ama, servis kalitesi ve garsonların hizmeti bir o kadar kötü. kişi başı 45 TL vererek 5 kişi ramazan menüsü aldık, ancak verdiğimiz paranın karşılığı olan hizmet kalitesini alamadık. garsonlar bizi duymazlıktan geldi, ekmeği bile 2-3 kere istedikten sonra masaya geldi, külbastı istedik yerine kaburga geldi vs.vs. daha fazla detaya girmek istemiyorum. marka olabilmek için sadece iyi mutfak yetmiyor, hızlı, kaliteli ve güleryüzlü servis hepsinden önemli. umarım düzelir..

Hüseyin Daşdemir / 23.08.2010

lezzet. ikram
25.12.2009 akşamı nişanlımla sizlere misafir olduk. tadı damağımızda kalan enfes kebabınız ve öncesinde muhteşem soğuk ikramlarınızla mükemmebir yemek ve servis ikramı ile gecemizi tamamladık. sizlere böylesine kalite ve enfes kebaplarınızdan dolayı teşekkür ederiz.ankara böyle lezzetleri özlemişti. mevcut mükemmileyetiniz ve hizmetinizin daim olmasını dilerim.

bülent çıtak / 26.12.2009

Tümü
© Copyright 2008 Hangirestoran.com fanatik.com.tr