Restoran Arama Ekranı
Paket ServisOtoparkKablosuz İnternet
Balıkhan Restaurant
Toplam 28 Resim
Mutfak Tipi :
Balık, Karadeniz Mutfağı
İletişim
Adres :  4. Cad. No:79 Yıldız Çankaya / Ankara
Tel : 0312 440 66 26
Fax : 0312 440 68 38
Ödeme Şekli
Restoran Özellikleri
 Alkol Servisi
 Kablosuz İnternet
 LCD Ekran TV
 Paket Servis
 Açık Büfe
 Ala Carte
 Bahçe
 Bar
 Canlı Müzik
 D – Smart
 Digitürk
 Fiks Menü
 Otopark
 Rezervasyon Gereklidir
 Teras
 Toplantı Salonu
 Vale
 VIP Salonu
Restoran Açıklama

2003 yılında faaliyete giren Balıkhan Restaurant; Karadeniz Mutfağı ve Balık Restaurantları arasında Ankara’ da lider konumdadır. Sadece Karadeniz’ den (Hopa’ dan Zonguldak’ a kadar) temin edilen balıklarla ve Trabzon ekmeğiyle özel lezzetleri bulabileceğiniz bir mekandır.

 

Yöresel yemekleri arasında; özel tereyağı ile mısır ekmeği, lahana sarma, lahana çorbası, mıhlama, kuymak, höşmerim, hamsi kuşu, hamsili pilav, hamsi böreği, kaygana, fasulye diplesi, pancar diplesi, turşu kavurma, ısırgan, laz böreği, Giresun kadayıfı bulunmaktadır.

 

Bu mekanda her çeşit balığı bulabilme imkanınız olduğu gibi Karadeniz pişirme tekniği ile hamsi, istavrit, palamut, çinekop, lüfer, kalkan, lendonoz, kötek, mavruşgil, levrek ve çupra gibi balıkların doyumsuz lezzetini tadabilirsiniz.

 

Balıkhan Restaurant çift katlı olup üç ayrı salonu bulunmaktadır. Her türlü toplu yemek, toplantı, seminer, düğün, nişan organizasyonu yapılabilmektedir.

 

Gerçek Karadeniz yemekleri ve Karadeniz balığı yemek istiyorsanız seçkin kadromuz ve fasılımızla sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Yorumlarınız
nefis
Hani derler ya felek den bir gece çaldım.İşte öyle bir mekan her şeyi ile tavsiye edebileceğiniz bir yer. MUTLAKA BİR KEZ OLSUN GİDİN EVİNİZDE HİSSEDECEKSİNİZ MUTLAKA. TURAN ULU

TURAN ULU / 30.12.2010

Karadenizin müthiş tatları
Uzun zamandır bahsini duyduğum Balıkhana ilk defa bu akşam gidebildim.Özellikle Karadenize özgü müthiş lezzetli mezeleri o kadar cezbedici ki(özellikle mıhlama ve karalahana sarması) balık yemeye yer kalmıyor.Bu akşam yediğim ızgara uskumru çok vasattı ama üzerine gelen laz böreği ve kadayıf bunu unutturdu.Servis mükemmeldi.En kısa zamanda tekrar gitmeyi düşünüyorum.

Fatih Yılmaz / 05.06.2010

Tümü
© Copyright 2008 Hangirestoran.com fanatik.com.tr