Restoran Arama Ekranı
Paket ServisOtoparkKablosuz İnternet
Angel Blue
Toplam 8 Resim
Mutfak Tipi :
Deniz Mahsulleri
İletişim
Adres :  Rumeli Hisarı Baltalimanı Caddesi No:82 Baltalimanı Sarıyer / İstanbul
Tel : 0212 229 25 25
Fax : 0212 229 66 00
Web Adresi : www.angelblue.com.tr
Ödeme Şekli
Restoran Özellikleri
 Alkol Servisi
 Çocuk Oyun Alanı
 Kablosuz İnternet
 LCD Ekran TV
 Sigara İçilmeyen Bölüm
 Açık Büfe
 Bahçe
 Bar
 Brunch
 Fiks Menü
 Kahvaltı
 Otopark
 Rezervasyon Gereklidir
 Teras
 Toplantı Salonu
 Vale
 VIP Salonu
Restoran Açıklama

Angel Balık Restoranları, 1991 yılında Üsküdar’da Angel Salacak’la başlayan ve günümüzde neredeyse efsaneleşmiş olan Angel balık keyfini ve kültürünü, daha da zenginleştirerek ve renklendirerek Baltalimanı Angel Blue ve Tuzla Angel Mercan restoranlarına taşıyor. Angel Balık Restoranları, gelenekselleşen lezzet ve hizmet anlayışını yeni mekanlarında da yaşatıyor.

Deniz ürünlerinin en tazelerinden hazırlanan soğuk ve sıcak mezeleri, konuklarını Angel tutkunu yapan ana balık menüleri izliyor. Bütün Angel Balık Restoranları’nda zevkle, güvenle ve keyifle tadacağınız zengin lezzetlere, İstanbul’un ve denizin en gözalıcı hali eşlik ediyor.
 
Boğaz'da balık keyfi...
 
Muhteşem Bogaz manzarasının taçlandırdığı restoran, denizin sonsuz hazinelerini lezzet dolu tatlarla birleştirerek balık keyfini ikiye katlıyor.
2.500 metrekare toplam kapalı alan / 140 ve 90 kişilik iki kapalı salon / 70 kişilik teras / 250 kişilik bahçe / Barkovizyon, Oyun odası ( DVD Play Station, Internet ortamı) / Çocuk oyun parkı / Denizden ulaşım için iskele / Salondan izlenebilir açık mutfak.
 
 
Balık ve meze kültürüne yepyeni bir soluk getiren Baltalimanı Angel Blue, şıklığın, yaratıcılığın ve lezzetin harmanlandığı çok özel bir mekan.
Yorumlarınız
Angel blue
Balık nefisti,arasıcaklarda öyle..balık restoranlarında alışkın olduğumuz fazla sayıda ekmek çeşidi yoktu..Bir de fiyatlar epeyce abartılıydı..

Serkan Seymenoğlu / 03.10.2010

Tümü
© Copyright 2008 Hangirestoran.com fanatik.com.tr